Grafik/Grafička

  • Kyjov

Web Wiky s r.o.

Wiky, spol. s r. o. – zavedená obchodní společnost na trhu s hračkami a papírem, 29 let na trhu

Do našeho týmu hledáme šikovného, kreativního  a pracovitého kolegu a to buď na HPP, VPP, ale i externě.

Náplň práce:

  • Zpracování obrazových a textových návrhů na produkty, propagačních materiálů a NL
  • Grafické úpravy podkladů
  • Předtisková příprava
  • Poskytování podpory v DTP záležitostech pro obchodní tým
  • Focení produktů vč, jejich následné úpravy
  • Podílení se na obchodní a produktové strategii

Naše požadavky:

  • dostatečná znalost s grafikou a grafickými programy (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • znalost předtiskové přípravy, tiskových technologií a v základních marketingových praktikách
  • základy focení produktů a jejich následnou úpravu
  • výtvarný cit a talent
  • vítané jsou zkušenosti s webdesignem, UX design

Nabízíme:

  • Práci na HPP, VPP nebo externě
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Flexibilní začátek i konec prac. doby
  • Práce v mladém a odhodlaném týmu
  • Firemní benefity

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy na rivola@wiky.cz